Jesteśmy producentem głównie balustrady ze stali nierdzewnej AISI 304 (1.4301) oraz kwasoodpornej AISI 316 (1.4401). Balustrady balkonowe, balustrady tarasowe są najczęściej wykonywane ze stali nierdzewnej, co czyni je bardzo odpornymi na warunki atmosferyczne. Tradycyjnie są one oparte na słupkach mocowanych do podłoża lub z mocowaniem bocznym do czoła płyty balkonowej. Słupki i poręcze wykonujemy ze stali nierdzewnej szczotkowanej bądź polerowanej o profilu okrągłym i kwadratowym w kilku najpopularniejszych wymiarach. Materiałem wykorzystywanym na balustrady jest również stal węglowa malowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL  po uprzednim poddaniu jej cynkowaniu ogniowemu.

Posiadamy własny park narzędziowy pozwalający na indywidualne dopasowanie projektu. Wiele elementów zlecenia, z uwagi na mobilny park narzędziowy jesteśmy w stanie wykonać bezpośrednio u Klienta  co sprawia, że konstrukcje nasze spełniają wszelkie oczekiwania inwestora.

Wypełnieniem naszych balustrad nierdzewnych są rury, pręty okrągłe, płaskowniki, systemy linek stalowych, siatka stalowa lub wycinana laserowo blacha perforowana. Bardzo częstym wypełnieniem naszych balustrad jest szkło bezpieczne. Stal nierdzewna w swoim składzie nie zawiera węgla, dzięki temu jest w pełni odporna na korozję. Dlatego podczas jej czyszczenia bardzo ważne jest, aby nie zabrudzić jej powłoki węglem, który może znajdować się przykładowo w drucianych szczotkach lub gąbkach. W takim przypadku utraci swoje właściwości antykorozyjne. Dodatkowo stal nierdzewna w szczególności w połączeniu ze szkłem na balustradzie prezentuje się bardzo nowocześnie oraz elegancko. W zależności od projektu, stal nierdzewną można łączyć także z elementami drewnianymi np. balustrady balkonowe ze stali nierdzewnej.

Top